KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14744387

nr 1474 4387

monogramsignerad C W 1902, vinterlandskap. Olja på duk, 32x76 cm, yttermått inklusive ram: 40x85 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 13 juni 2022
kl 21:00:37